יין ומקומות יפים בעולם ממלאים אותנו בהשראה.

העוצמה של הטבע, הסיפורים והאנשים שמאחורי היין, הטעמים, הצבעים והריחות, ממלאים את הנפש והחושים באנרגיה ומאפשרים הפסקה במרוץ של החיים ונשימה של אוויר הרים ועמקים צלול ויין.

אנחנו מאמינים שכדי באמת להכיר אזור יין, להבין את הקולינריה המקומית ולהעשיר את עצמנו – צריך לצאת לשטח ולפגוש את האנשים שמאחורי העשייה. אומרים שהדשן הטוב ביותר של הכרם הוא טביעות רגליו של הכורם; אנחנו מבקשים להוסיף ולומר שהתבלין שהופך יינות טובים למעולים, הוא החיבור והקישור עם כל מה שהפך את אשכולות הענבים למשקה שראוי לאצור בבקבוק.

אחרי אין ספור טיולי יין וקולינריה ברחבי העולם החלטנו להקים חברה שמתמחה בלהביא אתכם אל אזורי היין הטובים והיפים בעולם, לטעום וללגום, להריח ולפגוש והכל בקצב שמתאים לכם ובשילוב המושלם של יין, אוכל ואנשים.

האנשים שמאחורי Vinspiration - יין והשראה

null

גיא הרן

מדריך ומחנך יין שמוביל כבר קרוב לעשור סיורי יין ברחבי אירופה. במהלך לימודי המשפטים באוניברסיטה העברית עבד כמלצר היין של מלון קינג דייויד ומשם ההתאהבות ביין הייתה בלתי נמנעת.

קרא עוד
קרא עוד

רזומה עשיר שכולל ניהול והקמה של מסעדות וברים, ניהול תחום היין ב”איש הענבים” והדרכת יין וכהילים כבר משנת 2006, גיא מתמקד היום בתיירות יין וקולינריה.
ידיעת השפה הצרפתית וגם הספרדית, עוזרת להתחבר אל המקומיים ולהגיע ליעדים אותנטיים ומרגשים שלא מופיעים במדריכי התיירות הקונבנציונליים.
תוכלו לשמוע אותו בפודקאסט היין: מוצר צריכה בסיסי ולפגוש אותו בתפקידו כשגריר חברת הכוסות “Riedel”, כשהוא לא נמצא בסיור יין בעולם.

null

שירה לבל

סומלייה, מפיקת אירועים ומדריכת טיולים שתגיע גם לקצה העולם, כדי לגלות ולטעום עוד מהיופי שיש לטבע להעניק. ריקוד הפלמנקו, מלא התשוקה, סחף את שירה לספרד

קרא עוד
קרא עוד

במשך 11 שנים, היא לגמה וגילתה הרבה מהסודות של הרומנטיקה והאסטתיקה הספרדית: קורס אילוף טבעי ותקשורת עם סוסים, הסמכה כמורת יוגה ותעודת סומלייר, הם רק חלק מהכלים שמסייעים לשירה להוביל את המצטרפים והמצטרפות אליה, לחוויה מלאת השראה.
תוכלו להאזין לשירה בסדנאות יין ברחבי הארץ, בדרך כלל במקומות שכוללים הרבה טבע ויופי או בספרד, עם מבטא קטלאני מושלם.

null

דוד פינטו

יזם, מעצב תעשייתי וכורם עם ניסיון עשיר כאיש יין במסעדות וברים מובילים בארץ ובניו יורק. דוד מטפח כרם ענבי יין בהרי יהודה ומייצר יין בכמויות קטנות (בינתיים..)

קרא עוד
קרא עוד

מלמד יין במספר מסגרות ומטייל באזורי יין מובילים בעולם. השליטה בצרפתית, ספרדית ואנגלית והחינוך האירופאי מסייעים רבות לחיבור האישי ביקבים והחיבור לאוכל בלתי נמנע.

בוגר בצלאל המתמחה באומנות, עיצוב וארכיטקטורה שבשעותיו החופשיות תוכלו למצוא אותו עוסק גם בספורט אקסטרים, צילום ושייט יאכטות ומטייל באזורי היין היפים.

null

רוני ססלוב

כורמת, ייננית, כתבת ומבקרת יין ושופטת בתחרויות יין. רוני נושמת, טועמת ומדברת יין בסדנאות וקורסים מרתקים ומייצגת את ישראל וענף היין הישראלי בעולם כולו.

קרא עוד
קרא עוד

ייננית, מומחית יין ומנחת סדנאות חוויתיות המשפרות את כישורי טעימת היין. מלמדת בגישה חדשה, שונה ומרעננת להבנת עולם היין, למשמעויות העמוקות והמרתקות שלו בפן החברתי, הפסיכולוגי, הגופני והרפואי.
רוני נושמת, טועמת ומדברת יין, בסדנאות וקורסים מרתקים ומייצגת את ישראל וענף היין הישראלי בעולם כולו.
ביקור באזורי היין היפים בעולם, בליווי צמוד של ייננית עם שנים של ניסיון, רוני ססלוב מובילה חוויות של יין וקולינריה בפורטוגל ומעבירה את הידע ואת האהבה שלה ליין.

למעבר לאתר של רוני

null

רע פרינס

היינן המעופף שלנו – אחרי שנים של עבודה בעולם היין והמסעדות בישראל, החליט רע להפשיל שרוולים ולצאת למסע ליצירת היין הטוב והבריא ביותר.

קרא עוד
קרא עוד

לימודי “מאסטר סלר” בתל חי ועבודה ביקבים ישראליים, כולל יקב מרגלית, רק העצימו את התשוקה לתחום ומשם הדרך ללימודי ייננות בפירנצה שבאיטליה, הייתה קצרה. במהלך לימודיו ביקר וטעם במיטב היקבים האיטלקיים והכיר הרבה מהמגוון האינסופי של ארץ המגף. עם תום לימודיו יצא רע להתמחות בעמק הרון, אצל איב קואירון (Yves Cuilleron) ובהמשך גם באלזס, אצל זינד הומברשט (Zind Humbrecht).
היכרותו עם אזורי היין המובילים ועם הסודות שמאחורי העשייה, הובילו אותו לעבודה כיינן ראשי בסונומה שבקליפורניה, ביקב ביו-דינאמי בשם דה-וארו (DaVero). רע, שלא מפסיק “להתעופף” ברחבי העולם וללמוד מהטובים ביותר, זכה גם להתמחות אצל אחת הנשים החשובות בתעשיית היין הצפון איטלקית, הגברת אליזבתה פוראדורי (Foradori) ולהגיע אפילו לניו-זילנד הרחוקה.
תוכלו לשמוע אותו בפודקאסט היין: מוצר צריכה בסיסי ולפגוש אותו באזורי יין מובילים בעולם.

תפריט