המינימום הוא אדם אחד. אפשר בהחלט לבנות טיול אישי עבור משתתף אחד או שניים, להצטרף לסיור מקומי עם מדריך ונהג או לשכור רכב ולטייל באזורי יין יפיפיים. החוויה משתנה כשיוצאים לטייל כמה זוגות ביחד כקבוצה קטנה.

לא חייבים, אפשר לקבל תוכנית סיור אישית ולצאת לטייל לבד. אפשר גם לשלב מדריך מקומי ליום או יומיים וביתר הזמן לטייל לבד. הכל בהתאמה אישית. להגיע עם מדריך צמוד לטיול משדרג את החוויה, מאפשר למשתתפים לעסוק בהנאה בלבד ולהניח למדריך לדאוג לתיאומים, נסיעות וכו'. ביקור עם מדריך באזור יין, הוא כמו ביקור במוזיאון בליווי אוצר אומנות: הציורים יהיו יפים גם ללא ההדרכה, אבל הסודות שמאחורי הקלעים, ישדרגו משמעותית את ההנאה.

ממש לא. הטיול נבנה בהתאמה אישית ואפשר לצאת ולטייל באזורי יין יפיפיים, לבקר ביקבים, לטייל בשווקים ולטעום מעדנים מקומיים גם בתקציב של פחות מ 1,000 אירו לטיול. הכל תלוי בכם, ברמת המלון שתבחרו, בנכונות לתאם את הטיול מספיק זמן מראש ובאזור בו תרצו לבקר.

18-80. למיטבי הלסת, אפשר לשלב טיולי אופניים בכרמים, טרקטורונים ואפילו סגוויי. גם למי שמעדיף לקחת חופשה פחות פעילה, אפשר להתאים חוויה קולינרית נעימה ומפנקת.

חד משמעית לא! הטיול בהתאמה אישית ונבנה לפי ההכרות וההעדפה של המשתתפים. בכל מקרה תקבלו מידע מפורט על האזור שאליו תצאו ועל היקבים והאטרקציות בהם אתם צפויים לבקר. ניתן לשלב גם סדנה מקדימה (עם טעימות יין כמובן) לפני היציאה לדרך.

בהחלט. אנחנו מכירים לעומק את אזורי היין השונים ויודעים לבחור את המסעדות המתאימות. כשרות עם תעודה קצת יותר מורכבת (למרות שזה אפשרי בחלק מהיעדים), אבל תפריט שהוא "בחזקת כשר", בהחלט אפשרי.

תלוי בכם. הטיול כולו הוא בהתאמה אישית. אפשר לעשות "קפיצה קטנה לחו"ל" ליומיים שלושה, או לצאת לטיול של שבוע או אפילו שבועיים, באזורים היפים בעולם.

אפשר ואפילו מומלץ! ניתן לדאוג שמדריך מקומי יגיע אליכם בשעות הבוקר, תצאו לטיול יין באזור יין סמוך, לדוגמה אזור שבלי שליד פריז, ובסוף היום תחזרו חזרה למלון.

נהיגה לאחר שתיית אלכוהול אסורה ומסוכנת. אפשר ואפילו כדאי לצאת לטיול עם מדריך ישראלי צמוד או עם מדריך מקומי, שגם ינהגו ברכב ויאפשרו לכם להתרכז בחוויה. מצד שני, בהחלט אפשר לטעום יין ביקבים ולא לשתות, וכמובן לעשות את כל זה במידה ולצאת לטיול יין עצמאי שיכלול ביקור ביקבים ולנהוג בעצמכם, כל עוד אתם מקפידים לא לנהוג בחוסר אחריות.

שוב, לא בהכרח. הטיול נבנה בהתאמה אישית. יין הוא חלק מקולינריה ואזורי יין ידועים, בד"כ, גם בגסטרונומיה משובחת. "צייד" של פטריות כמהין, ביקור וטעימה של גבינות מיוחדות לאזור, ברנדי, קוניאק, גראפה ואפילו מפעל לייצור חביות וכמובן שתמיד אפשר לשלב גם שופינג.

כל אחד מהיעדים יכול להתאים לכל אחד ואחת. הטיול נבנה בהתאמה אישית, כך שההנאה תהיה מושלמת עבורכם. צרו קשר ונבנה עבורכם את חווית יין וקולינריה שלא תשכחו.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share